O firmie

O firmie

Firma Luxor Meble

Firma Luxor Meble specjalizuje się w sprzedaży mebli na wymiar, będących wyposażeniem mieszkań, domów, firm, biur oraz urzędów.

Oprócz mebli na wymiar w sprzedaży znajdują się także meble wypoczynkowe, stoły i krzesła oraz tzw. meble gotowe od wielu liczących się producentów w Polsce.

Jesteśmy młodym pełnym pasji zespołem gwarantującym profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie w obsługę klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej.

Do sprzedaży mebli wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, funkcjonalne wyposażenie oraz ciekawe wzornictwo.

Przede wszystkim stawiamy na jakość, pomysł oraz dbałość o detale. Wszystko to łączymy w najniższą cenę w stosunku do jakości.

 

Gwarantujemy

Bezpłatny pomiar, profesjonalny projekt oraz wycenę na ternie miast: Warszawa, Legionowo, Serock, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Czosnów, Pułtusk, i inne.

 

Dlaczego my?

Przede wszystkim traktujemy naszych klientów indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań w ich obsługę, zapoznajemy klienta z wieloma rozwiązaniami. Wykonujemy nie jeden, nie dwa, a czasami kilka projektów o różnych kombinacjach po to, aby ostateczny projekt dopracować do najmniejszych detali, a wszystko to oczywiście GRATIS!!!

Nasz klient otrzymuje projekt, który w firmach zajmujących się aranżacją wnętrz kosztuje kilkaset złotych. Nie tworzymy projektów z gotowych bibliotek mebli, nasze wizualizacje tworzymy od zera- dzięki temu klient ma w 100 % to czego potrzebuje. Pracujemy na licencjonowanym profesjonalnym programie graficznym.

U nas mają Państwo gwarancję najniższych cen w stosunku do jakości.

 

Zapraszamy

Posiadamy własne studio mebli na wymiar. Dzięki czemu nasi klienci mają możliwość obejrzenia na żywo naszych produktów, różnych zastosowań oraz wielu wzorników z materiałami wykorzystywanymi do produkcji mebli.

Odwiedź nas nic nie tracisz, możesz tylko zyskać.

Ukończonych projektów

Pracowników

Pomysłów