^ W górę
facebook

Partnerzy

Oferta

W ofercie posiadamy:

Meble kuchenne

Specjalizujemy się w sprzedaży kuchni nowoczesnych oraz klasycznych. Na ofertę składają się meble wykonane z płyty laminowanej, płyty MDF, płyty lakierowanej oraz fornirowanej, a także z litego drewna. W wielu przypadkach meble kuchenne wzbogacane są również o elementy aluminium, np. ramki obsadzone szkłem o wielu wariantach kolorystycznych. Meble posiadają w standardzie blaty kuchenne o grubości 38 mm (na życzenie klienta 28 mm). Stosujemy również blaty z granitu, kwarc granitu oraz litego drewna. Korzystamy z okuć tylko renomowanych firm takich jak BLUM, GTV, REJS i innych.

Szafy otwierane tradycyjnie i przesuwne oraz zabudowy wnęk.

W szafach wykorzystujemy te same materiały co w meblach kuchennych oraz dodatkowo stosujemy wszelkiego rodzaju szkło typu lacobel, szyby mleczne oraz lustra.  W sprzedaży szaf przesuwnych oraz łamanych stosujemy produkty firmy SEVROLL.

Meble biurowe

Biurka, lady, recepcje, regały aktowe, itp.

Meble łazienkowe

Wszelkiego rodzaju  bryły mebli dostosowane do pomieszczeń łazienkowych, wykonane głównie z płyty MDF lakierowanej oraz forniru.

Meble pokojowe

Nowoczesne i klasyczne meble do salonu, witryny, komody, szafki RTV, półki wiszące, stoliki kawowe, itp.

Meble młodzieżowe oraz dziecięce

Nastawiamy się głównie na zabawę kolorami oraz praktykę korzystania z tego typu mebli. 

Soły i krzesła

Posiadamy w sprzedaży bogatą ofertę stołów począwszy od stołów laminowanych, fornirowanych po te z litego drewna, a także szkła hartowanego. Dopełnieniem oferty są oczywiście krzesła nowoczesne oraz klasyczne, a także z linii modern czy design style. Oprócz tradycyjnych rozwiązań tj. krzeseł wykonanych z drewna bukowego, łączymy wszelkiego rodzaju materiały takie jak aluminium, chrom czy polipropylen, a także niekonwencjonalne wzory tkanin - co  z pewnością ucieszy miłośników designu.      

Meble wypoczynkowe

Zestawy 3,2,1; kanapy, sofy, narożniki, wersalki, fotele, leżanki, itp. 

 

W ofercie posiadamy szeroką gamę kolorów. W przypadku płyt laminowanych oraz blatów kuchennych, są to firmy Pfleiderer oraz Kronospan. Do frontów MDF stosujemy lakiery z palety RAL i NCS oraz folie PCV I PET z grupy ARTVINYL - POL. Do mebli z tzw. forniru wykorzystujemy pełną paletę folii od tradycyjnych takich jak dąb po egzotyki tj. wenge czy heban. 

Dopełnieniem oferty są oczywiście uchwyty w tym przypadku korzystamy z takich firm jak Gamet i ZOBAL oraz oświetlenie gdzie z kolei wykorzystujemy pełną ofertę firm GTV i Philips. 


Naszym klientom zapewniamy szereg usług, takich jak precyzyjny pomiar, transport mebli, montaż mebli u klienta. W ofercie znajduję się również sprzedaż ratalna.